چهارشنبه 5 تير 1398 Wednesday 26 June 2019 22 شوال 1440

Vocabulary

اساتید آیلتس

اساتید آیلتس

در این صفحه به زودی لیست اساتید با سابقه و مورد تایید آیلتس در شهرهای مختلف به همراه مشخصات تماس آنها قرار خواهد گرفت تا از این طریق زبان آموزان بتوانند با توجه به سوابق و مهارت های آنها، استاد خود را انتخاب نمایند.

 

اساتیدی که می خواهند نام آنها در این لیست قرار گیرد، می توانند مشخصات و رزومه خود را به همراه یک قطعه عکس به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا پس از بررسی صحت این مدارک، نام آنها به این صفحه اضافه شود.

 

 

مجموعه لغات IELTS

مجموعه لغات پرکاربرد برای آزمون آیلتس

مجموعه لغات مورد نیاز برای Writing و Speaking

این مجموعه لغات، براساس تم های مورد نیاز برای بخش Writing در نظر گرفته شده است. هر تم در مجموع 36 لغت پرکاربرد از آن تم را که می توانید در نوشته های مرتبط استفاده نمایید، به همراه مثال، طرز استفاده درست و اشتباهات رایج مربوط به آنها در خود جای داده است.

Theme 1 - Education

Theme 2 - Job and Employment

Theme 3 - Media

Theme 4 - Health

Theme 5 - Environment

Theme 6 - Advertsing

Theme 7 - Foreign Languages

Theme 8 - Urbanisation

Theme 9 - Crime and Law

Theme 10 - Sports

Theme 11 - Space

Theme 12 - Science

Theme 13 - Causes and Results

 

مجموعه لغات مورد نیاز برای Listening

همانطوریکه می دانید در Listening از مجموعه ای محدود از لغات استفاده می شود. طراحان آزمون نیز سعی می کنند معمولاً لغاتی را برای جواب ها انتخاب کنند که از نظر تلفظ و املاء سخت باشند. این لغات در آزمون ها مرتب تکرار می شوند و بنابراین بهترین راه برای تمرین Listening، ابتدا کار برروی این لغات است. مجموعه زیر مهمترین و پرکاربردترین لغات Listening را دربر می گیرد. برای تمرین، ابتدا تلفظ های آمریکایی و انگلیسی این لغات را به همراه املاءی خود آنها و مشتقات آنها یاد بگیرید.

Most Frequent Vocabulary for Listening

 

مجموعه لغات مورد نیاز برای Reading

هرچند موفقیت در Readingهای آزمون آیلتس وابستگی زیادی به داشتن تکنیک های پاسخگویی به هر سئوال و زمان بندی آزمون دارند، بدون شک داشتن دانش بالای Vocab نیز می تواند تاثیر بسزایی در بالا بردن نمره تان داشته باشد. مجموعه زیر حاوی پرکاربردترین لغات در بخش Reading آزمون آیلتس می شود. برای یادگیری این لغات لازم نیست چگونگی کاربرد آنها و یا تلفظ هایشان را بدانید و تنها کافی است طوری آنها را بیاموزید که اگر انگلیسی آنها را دیدید، معنی آنها به ذهن تان بیاید.

Vocab for Reading - Series 1

Vocab for Reading - Series 2

Vocab for Reading - Series 3

لینک های آنلاین برای گوش کردن به Podcastهای Euronews

آزمون آزمایشیIELTS

Mock Registration

لغات کاربردی IELTS

لغات ضروری آیلتس

منابع آزمون آیلتس

IELTS Sources منابع آزمون آیلتس

آمار بازدیدکنندگان

2937162
بازدید امروز...........بازدید امروز...........214
تمام بازدیدها.........تمام بازدیدها.........2937162

عضویت در خبرنامه